Architektúra

Úspech kvalitného a pohodlného bývania vo veľkej miere závisí od dobrého detailného projektu.

Výstavba

Dohliadame, aby naše novostavby boli realizované kvalitne v detailoch a dodržané lehoty a termíny, ku ktorým sa zmluvne zaviažeme.

Architektúra

Architektúra a samotný architektonický projekt je pre našu spoločnosť jeden zo základných momentov našej práce. Všetky naše projekty sú nielen vizuálne a dizajnovo nápadité a jedinečné, ale taktiež, funkčné a priestorovo efektívne.

Spolupracujeme exkluzívne so skúseným, oceňovaným Architektonickým ateliérom MV ARCHITECTURE.

Hlavný architekt Martin Vojta je súčasťou tímu SHF development a je súčasťou celého procesu od začiatku až po ukončenie výstavby.

“Našou snahou je pripravovať projekty, ktoré sú špecifické svojim čistým a moderným dizajnom, funkčnosťou, ale zároveň zotrvať pri koreňoch a využívať tradičné prvky architektúry”
Ing. Arch. Martin Vojta

MARTIN VOJTA ARCHITEKTI je architektonické štúdio založené v roku 2005 v Bratislave. Ateliér sa zaoberá architektúrou, urbanizmom a interiérovým dizajnom. Pracuje na projektoch a zadaniach rôznych mierok od konceptu až po realizáciu.

Ocenenia:

  • 2003 cena PRO URBIUM –/UIA 2003 /Berlin-Heidestrasse area conversion/
  • 2008 GRAND PRIX ARCHITEKTŮ 2007- kategória rodinný dom /s KSA/
  • 2008 CENA ARCH 2008 /s KSA/
  • 2008 PIRANESI AWARD 2008 /s KSA/
  • 2010 CENA ARCH 2010 -nominácia
  • 2018 CENA ARCH 2018 -nominácia

Výstavba

Kvalita, bezpečnosť a funkčnosť nami realizovaných projektov je pre nás na prvom mieste. Preto dávame veľký dôraz na výber stavebníka.

Našimi exkluzívnymi stavebnými partnermi a generálnymi dodávateľmi sú spoločnosti:

BSS, s.r.o.

Bratislavská stavebná spoločnosť pôsobí na Slovensku už takmer 30 rokov s bohatými skúsenosťami a výbornou reputáciou. BSS zabezpečuje celú stavebnú činnosť v oblasti stredného stavebníctva vrátane inžinierskej činnosti.