Naše Projekty

Maximálne si ctíme naše tradície a korene a snažíme sa z nich čerpať. Našou snahou je, aby sa tradičné prvky stavebníctva a pokojného a radostného života odzrkadlili i v našej architektúre a v našich projektoch.
Pripravujeme pre Vás: Byvanie Koliba a Rezidencia Podunaje

Bývanie Hradská

Už staviame

Bytový dom v mestskej časti Vrakuňa – Bratislava sa nachádza na veľmi príjemnej, dobre situovanej ulici Hradská. Mestská časť Vrakuňa, a predovšetkým táto ulica je význačná práve rodinnou výstavbou, ktorá dýcha prvkami vidieka. Práve pre tých, ktorý hľadajú príjemné komorné bývanie v bytovom dome s menším počtom bytových jednotiek je Bývanie HRADSKA to pravé.

Raztočná

Predané & Skolaudované

Vyberáme pre Vás veľmi kľudnú a príjemnú lokalitu v mestskej časti Bratislava – Vrakuňa, ktorá dýcha krásou vidieka, rodinnej výstavby, príjemnými obyvateľmi a predovšetkým čarom bývania v rodinnom dome v bezprostrednej blízkosti centra mesta.

V ponuke je 9 mezonetových 2,5 izbových bytov.

Priekopnická

Zrealizované/ Už predané

Odvážna geometrická forma a “výtvarná” kompozícia stavebných otvorov nie je v tomto prípade len lákavým obalom. Architekti sa neobmedzujú na schematickú vertikálnu adíciu bytov. Obytné priestory plynú po vertikále, dispozície sú navzájom “prepletené”.

Račianská

Zrealizované/ Už predané

Nadstavba na bytovom dome z roku 1925. Pôvodná zástavba v tejto lokalite bola kompaktná, domy boli prepojené štítovými múrmi, mali prejazdné brány a vnútorný dvor. V povojnovom období, keď boli budované ďalsie obytné ulice tejto štvrte, bola časť zástavby zbúraná, čím sa vytvorila priečna uličná sieť prepájajúca Račiansku ulicu s Pionierskou.